G.Kanaševičiaus ĮĮ „DESĖ“


G.Kanaševičiaus IĮ „DESĖ“ veiklą pradėjo  1994 m.Įmonės administracinis ir gamybinis pastatas išaugo Žaslių miestelio teritorijoje, Kaišiadorių rajone. Pati Žaslių seniūnijos teritorija – unikali vieta, turinti valstybės saugomų gamtinių objektų ir garsių legendų.

Įmonės veikla – žuvies perdirbimas. Įmonės gamybinėse patalpose  žuvis sūdoma, marinuojama, kepama , ruošiami kulinariniai gaminiai .Daugiausiai perdirbama šaldyta silkės filė ir silkė, ji importuojama iš Norvegijos ir Islandijos   Įmonėje dirba apie  130 žmonių .

G.Kanaševičiaus IĮ „DESĖ“  per metus pagaminama apie 3 tūkst. tonų žuvies produkcijos.Visa produkcija atitinka Europos Sąjungos  maisto saugos standartus. Gaminami gaminiai yra unikalaus skonio ir aukščiausios kokybės.

Produkciją eksportuoja į  D. Britaniją, Airiją,  JAV,  taip pat ir į kaimynines šalis – Latviją ir Estiją.

Baltijos šalyse „DESĖ“  parduoda prekės ženklų „NARDO“ ,  „KAINA -KOKYBĖ“  ir  „DESĖ “produkciją, o taip pat   gaminius su kitų platintojų ženklais.Lietuvoje didelė dalis Deses produkcijos taip pat ženklinama didžiųjų prekybos tinklų prekės ženklais.

„DESĖ“  ruošia išskirtinio skonio gaminius, kurie pelnė ne vieną apdovanojimą. Įmonės pasididžiavimas – silkių filė „Eglutė“ , silkių filė „Mozaika “ , Silkių filė aliejuje su prieskoniais , Silkių filė „Šventinė “ su vytintais pomidorais , Silkių filė garstyčių padaže ir  kt.


Įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema   RVASVT. Taip pat įmonei  yra suteiktas Europos veterinarinis numeris žuvies produktams .

 

www.dese.lt